zadzwoń: +48 799 965 956 Facebook Google+

Pierwsza wizyta:

Jak przygotować się na pierwszą wizytę?

 

Przyjść troszkę wcześniej

Sugerujemy przyjść kilka minut wcześniej, żeby spokojnie móc skorzystać z szatni, odpocząć  i przygotować się do wizyty.

Przynieść dokumentację medyczną

Jeżeli Państwo posiadają to prosimy o przyniesienie pełnej dokumentacji medycznej z ostatnich kilku lat. Będzie to miało wpływ na prawidłowy i skuteczny proces rehabilitacji. Prosimy o przyniesienie opisów badań lekarskich, opisów wcześniejszego leczenia operacyjnego lub zachowawczego, wyników badań obrazowych wraz z zapisami na płytach CD (zdjęcia rtg, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, rtg, usg, itd.) Jeżeli posiadają również Państwo to prosimy o przyniesienie skierowania na rehabilitację lub zabiegi fizjoterapeutyczne.

 

Przynieść strój sportowy i wygodną bieliznę

Prosimy o przyniesienie wygodnego stroju nie ograniczającego ruchu lub bielizny w której będziecie Państwo czuli się przy nas komfortowo. Warto równie przynieść obuwie zamienne, obuwie którego używacie w życiu codziennym jak i obuwie w którym najczęściej uprawiana jest aktywność, sport.

 

 

Jak przebiega pierwsza wizyta?

 

Wywiad

Podczas pierwszej wizyty wnikliwy wywiad usprawni cały proces fizjoterapeutyczny , gdyż nie pominiemy żadnego istotnego problemu.

  

Badanie

W oparciu o wywiad przeprowadzamy analizę postawy ciała, badanie ortopedyczne, neurologiczne oraz szereg testów specjalnych.

  

Terapia wstępna

Trafne rozpoznanie kliniczne po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, wraz z analizą dokumentacji medycznej umożliwia postawienie prognozy leczenia oraz celów terapeutycznych. Przedstawimy Ci naszą koncepcję pracy i postaramy się jak najszybciej pomóc.

 

 

Open reh

Kontakt:

ul. Stoigniewa 3
30-565 Kraków,
woj. małopolskie+48 799 965 956
open.reh@gmail.com

Dotrzesz do nas:

tramwajem

linie: 3, 6, 24, 13, 11, 23

autobusem

linie: 144, 173, 169

Strona do poprawnego działania zapisuje i przechowuje pliki cookiesRozumiem